Kalesjetilbehør

Kalesjetilbehør

Her vil man finne tilbehør for montering og vedlikehold av kalesjer.

Man kan også benytte søkefeltet øverst på siden. Skriv inn hva man leter etter, søkeeksempel kan være: t-top eller landgang

Husk å bruk filtereringen (menyen) på venstre side nedenfor, det gjør det enkelt å finne frem

Finner du ikke det du leter etter, så ta en titt i vår Rekvisitakatalog. Husk: man kan skrive inn varenummer funnet i rekvisitakatalogen direkte i søkefeltet for å få fram produktet.

Gå til dekk - rigg - skrog gruppe 2

Gå til dekk - rigg - skrog gruppe 3

Gå til dekk - rigg - skrog tanker

Gå til startsiden

Handle etter

133 Produkter funnet

Angi synkende retning
Side
Vise som Liste Rutenett
  1. TOP CAP 3/4 (19 mm)

    TOP CAP 3/4 (19 mm)
    SKU: BPRB-72200-3371
    kr 70,00
  2. TOPP CAP 7/8 (22 mm)

    TOPP CAP 7/8 (22 mm)
    SKU: BPRB-72201-3372
    kr 81,00
  3. TOPP CAP 1 (25 mm)

    TOPP CAP 1 (25 mm)
    SKU: BPRB-72202-3373
    kr 79,00
  4. ØVRE SLIDE M / FJERNBARE PIN 7/8 (22 mm)

    ØVRE SLIDE M / FJERNBARE PIN 7/8 (22 mm)
    SKU: BPRB-72203-3374
    kr 138,00
  5. ØVRE SLIDE M / FJERNBARE PIN 1 (25 mm)

    ØVRE SLIDE M / FJERNBARE PIN 1 (25 mm)
    SKU: BPRB-72204-3375
    kr 132,00
  6. Toppglid m / bolt 3/4 (19 mm)

    Toppglid m / bolt 3/4 (19 mm)
    SKU: BPRB-72205-3376
    kr 73,00
  7. ØVRE SLIDE MED BOLT 7/8 (22 mm)

    ØVRE SLIDE MED BOLT 7/8 (22 mm)
    SKU: BPRB-72206-3377
    kr 84,00
  8. ØVRE SLIDE MED BOLT 1 (25 mm)

    ØVRE SLIDE MED BOLT 1 (25 mm)
    SKU: BPRB-72207-3378
    kr 91,00
  9. TOPP JAW SLIDE 7/8

    TOPP JAW SLIDE 7/8
    SKU: BPRB-72208-3379
    kr 173,00
  10. HINGE JAW SLIDE 1

    HINGE JAW SLIDE 1
    SKU: BPRB-72209-3380
    kr 187,00
  11. TOPPINNSTILLING 3/4 (pakke 2)

    TOPPINNSTILLING 3/4 (pakke 2)
    SKU: BPRB-72210-3381
    kr 123,00
  12. TOPPINNSTILLING 7/8 (pakke 2)

    TOPPINNSTILLING 7/8 (pakke 2)
    SKU: BPRB-72211-3382
    kr 142,00

133 Produkter funnet

Angi synkende retning
Side
Vise som Liste Rutenett